HikeStory – górska przygoda w nowoczesnym stylu

hikestory.pl

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

HikeStory to nowoczesna platforma stworzona dla miłośników górskich wyzwań, oferująca możliwość planowania ekscytujących wypraw oraz zgłębiania wiedzy o malowniczych pasmach i szczytach. To narzędzie stworzone z myślą o pasjonatach gór, zapewniające nie tylko dostęp do istotnych informacji, ale również przestrzeń do dzielenia się własnymi doświadczeniami. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z górami, czy jesteś doświadczonym turystą, HikeStory gromadzi szczegółowe opisy wszystkich górskich szczytów dostępnych dla pieszych wędrowców w Polsce. Obecnie w bazie mieści się ponad 1000 szczytów w polskich górach, a prace dalej trwają i portal jest stale rozwijany. Dzięki różnorodnym funkcjom stanowi on doskonałe źródło inspiracji dla każdego, niezależnie od wieku czy poziomu doświadczenia w górach.

Portal został stworzony przez zaprawionych w górskich wyprawach pasjonatów, którzy zauważyli brak spójnej platformy dla miłośników górskich wędrówek. Korzystając ze swojego doświadczenia z branży IT i wykorzystując najnowsze osiągnięcia technologiczne, twórcy HikeStory postawili na nowoczesne i funkcjonalne podejście do tworzenia platformy dedykowanej wyłącznie dla pasjonatów górskich przygód. Głównym celem było zebranie informacji o wszystkich szczytach w Polsce w jednym miejscu oraz utworzenie nowoczesnej formy social media tylko dla pasjonatów gór, aby wzajemnie dzielić się zdobytymi doświadczenia, motywować innych oraz planować wspólne wyjścia w góry.

hikestory.pl

HikeStory oferuje również unikatowy, dynamiczny ranking aktywnych górskich wędrowców w Polsce, prezentujący ich najnowsze osiągnięcia. Nasza klasyfikacja opiera się na zdobywanych punktach za triumfy na szczytach oraz za aktywne dzielenie się górskimi przygodami. Dodatkowo, jako wyraz uznania za osiągnięcia, użytkownicy mogą zasilać swoją kolekcję odznak, nagradzanych za osiągnięcia takie jak zdobycie magicznej liczby 10, 25, 50 lub nawet 100 szczytów. Dzięki tym odznakom nasi użytkownicy mogą nawiązywać więzi z innymi entuzjastami górskich wędrówek, poszukując osób o podobnym doświadczeniu i pasji.

hikestory.pl

Wśród użytkowników znajdują się również górscy przewodnicy oraz influencerzy popularyzujący w social media górskie aktywności, takie osoby mogą zostać odpowiednio oznaczone przyznanymi osiągnięciami nazwanymi jako „przewodnik górski” oraz „influencer”. Jednym z najnowszych osiągnięć jest „zaproszony”, takie odznaczenie uzyskają użytkownicy którzy zarejestrują się na HikeStory poprzez dedykowane zaproszenie z QR kodem.

Planowane jest również wprowadzenie odpowiednich filtrów, które umożliwią użytkownikom szybkie wyszukiwanie, na przykład przewodnika górskiego w Beskidzie Śląskim, a jednocześnie będą mogli zobaczyć jego profil na HikeStory oraz relacje z ostatnich górskich wypraw.

Jedną z sekcji na HikeStory są komentarze, znajdują się tam wszystkie zamieszczone pod poszczególnymi szczytami komentarze użytkowników, daje to możliwość dzielenia się doświadczeniami ze zdobywania konkretnych wierzchołków, porady odnośnie tras i wiele innych cennych informacji.

Kolejną praktyczną funkcją na HikeStory jest opcja wyprawy, która pozwala użytkownikom publikować informacje o planowanych wyprawach w góry – daty, miejsca oraz poszukiwać towarzyszy do wspólnego podboju szczytów. Ta funkcja umożliwia nie tylko efektywne planowanie górskich eskapad, ale również otwiera możliwość nawiązywania nowych górskich znajomości.

hikestory.pl

HikeStory oferuje ekscytującą funkcję wyzwań, która promuje zdrową i aktywną rywalizację. Każdy użytkownik ma możliwość stworzenia własnego wyzwania, ustalenia trasy oraz dołączenia do istniejących, próbując pobić rekordy innych uczestników. Ta innowacyjna funkcja pobudza motywację do osiągania coraz lepszych wyników i wspiera ducha współzawodnictwa w społeczności pasjonatów górskich.

Uzupełnieniem dla obecnej formy HikeStory będzie aplikacja mobilna, nad którą trwają już zaawansowane prace. Aplikacja będzie dawała możliwość realnego śledzenia tras, zapisywania ich oraz zautomatyzowania dodawania górskich story na HikeStory. Będzie to nowoczesne narzędzie do planowania i realizowania wyjść w góry oraz sprawnego kolekcjonowania swoich górskich wspomnień w jednym miejscu.

W ostatnim czasie góry stają się najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają sposobu na aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. To doskonałe rozwiązanie nie tylko dla zdrowia fizycznego, ale także psychicznego i finansowego, gdyż największym „kosztem” w górskiej przygodzie jest przede wszystkim poświęcony czas, oddanie oraz troska o bezpieczeństwo na szlaku. Zachęcamy do rozpoczęcia górskiej podróży, odkrycia uroku gór oraz czerpania radości z pieszych wędrówek.

Rozpocznij górską przygodę z www.hikestory.pl

5/5 - 1 głosów --> OCEŃ WPIS
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments