Mamy to! Założyliśmy bloga 🙂

Start - zakładamy bloga

Pomysł przygotowania bloga pojawił się już dość dawno, ciągle jednak brakowało czasu i przekonania, czy będziemy w stanie stronę samodzielnie założyć.

Ma to swoje plusy – nauczyliśmy się czegoś nowego – nowoczesne narzędzia budowy witryn internetowych są bardzo przyjazne nowicjuszom.

Koronnym celem (wpisując się w obecną aurę) było jednak uwiecznienie naszych przygód oraz chęć podzielenia się wrażeniami, wskazówkami i opiniami na temat odwiedzanych miejsc.

Sami często korzystamy z rad globtroterów i doskonale wiemy, jak bardzo są one przydatne.

Innym obranym przez nas celem jest zwiedzenia wszystkich stolic Europy, ale nie tylko.
Zawsze będąc w jakimś ciekawym zakątku sprawdzamy wcześniej, co trzeba zobaczyć i czego należałoby spróbować.

Będąc w Berlinie, grzechem byłoby nie podjechać do Poczdamu; odwiedzając Zagrzeb nie zapomnijmy o darmowym zwiedzaniu miasta z przewodnikiem; siedząc na Hradczanach w Pradze musimy spróbować popularnego smaženého sýra, a jadąc na Węgry trudno nie skosztować znanego nam wszystkim wina Tokaj.

Winna piwniczka, Tokay

To właśnie postaramy się opisać.

Mamy nadzieję, że zagłębianie się w nasze relacje nie będzie darmowym lekiem nasennym :), ale zachętą do spakowania plecaka i poszukania własnych celów podróżniczych. 

Zapraszamy więc do czytania i komentowania.

A tymczasem, do zobaczenia gdzieś na szlaku, w drodze lub w kawiarni – ciekawe, że to tu właśnie najłatwiej nam trafić 🙂

Deser na Nikiszowcu
Ocenisz?
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
Erwin

Dobrze się zapowiada, czekam zatem na relacje!